Aktuality

Vážení rodiče,

zde jsou  důležité informace a instrukce k odjezdu a příjezdu na letní tábor Akademik druhý turnus a dále důležité informace ohledně tábora.

  1. Odjezd

Pro ty, co nastupují v Ústí: sraz na parkovišti u nádraží Ústí nad Labem – západ, v neděli 14.7. v 7:45 hod, odjezd vlaku směr Stará Boleslav v 8:39 hod, na nádraží ve Staré Boleslavi bude na děti čekat autobus, který je odveze na Černý most (Praha), kde přistoupí zbytek dětí a vedoucích. ( Zavazadla z Ústí jedou dodávkovým vozem až na tábor, děti jedou vlakem pouze s “ příručním “ batůžkem )

Pro ty, co nastupují na Černém mostě (Praha): sraz na parkovišti u obchodního domu Kasa, v neděli 14.7. v 9:30 hod, odjezd v 10:30 hod.

  1. Příjezd

Příjezd Černý most (Praha) u obchodního domu Kasa, v sobotu 28.7. v 15:00 hod.

Příjezd Ústí nádraží západ, v sobotu 28.7. v 17:15 hod.

  1. Důležité instrukce

U autobusu musí rodiče odevzdat bezinfekčnost s datem a podpisem v den odjezdu.

Řádně vyplněné potvrzení od lékaře, kopii očkovacího průkazu a kartičku pojištěnce.

Pokud má dítě léky, musí být řádně označeny a dávkování rozepsáno v potvrzení od lékaře.

Bezinfekčnost, potvrzení od lékaře a popř. léky budou předány v uzavřeném obalu, tak aby nedošlo k samovolnému otevření.

  1. Doporučení

Doporučujeme všem rodičům, aby dětem nedávali mobilní telefony, tablety a jakoukoliv jinou drahou elektroniku. V táboře nemají možnost jejich napájení ze sítě.

  1. Všeobecné informace

Prosíme rodiče, aby dětem přibalili vlastní prostěradlo a polštářek.

Bude zřízen přistup na naše facebookové stránky letní tábor Akademik, kde každý den budeme psát a vkládat fotografie o tom co děti ten den prožili.

Je možnost dětem napsat email do tábora a to na taborova.posta@seznam.cz , dětem bude email vytištěn, předán nebo přečten.

Je naplánováno jedno přespání na výletě, proto prosíme rodiče, aby děti řádně vybavili: tzn. Karimatka, spacák, ešus, baterka a příbor.

  1. Telefonní čísla a adresa tábora

Hlavní vedoucí: Jiří Jonák, tel. 604 437 887 (prosíme volat pouze v nejnutnějších případech). Pokud bude potřebovat rodič nutně něco řešit, prosím o zaslání emailu do táborové pošty taborova.posta@seznam.cz. Telefon nebude neustále pod kontrolou.

Adresa tábora je: Letní tábor Akademik, Nuzice, 375 01.